Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Автомобілі під 0,01 % річних – особливі умови від ПриватБанку для підприємців Кременчука

Ще у лютому 2018 року ПриватБанк запустив на українському ринку послугу – лізинг автотранспорту для підприємців. Ця технологія кредитування дає можливість підприємцям оформити в лізинг нове або старе авто вітчизняного або імпортного виробництва та виплачувати з прибутку від його використання.

Днями у Кременчуцькій філії ПриватБанку було укладено лізингову угоду з ПП “Промінвест-Автоматика” на придбання нового автомобіля Toyota з відсотковою ставкою фінансування під 0,01% річних.

 “Тепер підприємцю для купівлі автомобіля в кредит достатньо взяти рахунок в автосалоні та оплатити аванс у банку. Рештою питань з оформлення угоди буде займатися банк, – говорить керівник напрямку “Споживче кредитування” Кременчуцької філії ПриватБанку Євген Холод. – У банку можна взяти в лізинг саме той транспорт, який потрібен малому бізнесу: легкові авто, мікроавтобуси та малотоннажний вантажний автотранспорт”.

ПриватБанк у Кременчуці співпрацює з усіма автосалонами. Автомобілі Toyota, Nissan та Skoda клієнти ПриватБанку мають можливість придбати за акційними умовами під 0,01% річних.

 Термін лізингу на нові авто для підприємців та юридичних осіб становить від 12 місяців до 5 років. Перший платіж – від 20%. Для отримання попереднього рішення про можливість отримання авто в лізинг у ПриватБанку достатньо подати заявку на сайті.

 Детальніше дізнатись про автолізинг, а також оформити сам кредит на авто можна, звернувшись у будь-яке відділення ПриватБанку  у Кременчуці.