Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

«Амбулаторії на колесах»: обстежились 85 мешканців Козельщинського району

Учора відбувся дванадцятий виїзд пересувних амбулаторій «Комплексні медичні послуги» задля профілактичних обстежень мешканців глибинки Полтавщини, які потребують кращого доступу до якісних медичних послуг.

Не маючи амбулаторії у своєму рідному невеличкому селі, багатьом з них доводиться долати десятки кілометрів, щоб отримати первинну медичну допомогу. Тому такі виїзди реально наближають до села охорону здоров’я, зокрема – у діагностичній та консультативній її частині.

Цього тижня 85 селян шести маленьких сіл Козельщинського району мали змогу просто неподалік від своїх домівок скористатися послугами двох амбулаторій на колесах.

Тут їм, за допомогою сучасних портативних ЕКГ-апаратів з функцією дистанційної передачі даних, електронних вагів, ростоміру та тонометра провели комплексні обстеження та взяли кров на ключові показники медики Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру та Козельщинського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Наступного тижня з цією метою, завдяки реалізації в області субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію в Полтавській області» Проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей, заплановано відвідати ряд віддалених населених пунктів Котелевського та Зіньківського районів.