Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

9 сиріт Кременчука отримали власне житло від держави

Цього року у Кременчуці розпочала діяти державна програма забезпечення житлом дітей-сиріт.  Охоплюються нею особи з числа дітей-сиріт, які досягли повноліття та не досягли 23-річного віку, а також перебувають на обліку в міській квартирній черзі.
Як повідомили у Кременчуцькй міськраді, у рамках реалізації програми напередодні було сформовано перелік кандидатів на отримання пільгового житла від держави з 11 осіб, а на  ринку нерухомості в різних мікрорайонах міста було проведено відбір і комісійне обстеження придатних для проживання квартир із площею, відповідною до нормативних показників. Після того, як до міського бюджету надійшов транш державних коштів у розмірі близько 4 млн. гривень було проведено процедуру купівель відібраних квартир, які зрештою розподілили між учасниками державної програми шляхом жеребкування.
На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради   міський голова Віталій Малецький вручив сертифікати на квартири 9 молодим жителям Кременчука, які стали учасниками програми на отримання пільгового житла від держави. Керівник міста наголосив, що за принципової позиції Президента України Петра Порошенка в нашій країні вперше за останні роки розпочала діяти програма, яка забезпечує власним житлом українців із відповідним статусом. Кошти на її реалізацію цього року заклали в державному бюджеті, які потім було передано на місця. Ця практика задля забезпечення українців із числа дітей-сиріт власним житлом матиме своє продовження і наступного бюджетного року. Віталій Малецький підкреслив, що стосовно тих 2 молодих людей, які перебувають на квартирній черзі та мають право стати одержувачами власного житла, то після проведення певних процедур їх квартирне питання буде вирішене.