Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

220 призовників з Полтавщини урочисто провели на службу у Збройні Сили України (ФОТО)

З 8 жовтня до обласного збірного пункту почали прибувати юнаки, призвані районними та міськими комісаріатами Полтавської області. Вони пройшли контрольну медичну комісію, поспілкувалися з представниками частин, у які будуть направлені, та ознайомилися з тактико-технічними характеристиками зброї. Сьогодні хлопців урочисто провели до лав Збройних Сил України.

Під час урочистостей на плацу обласного комісаріату вихованці військово-патріотичного клубу “Воїн” показали прийоми рукопашного бою та виступили артисти Полтавської обласної філармонії. Напутнє слово юнакам сказав комісар Полтавського обласного військового комісаріату Дмитро Губський.

“Сьогодні відправляємо кращих синів Полтавщини до військових частин для виконання свого військового обов’язку. Ніколи воїн-полтавець не соромив честь і гідність області та, тим паче, своїх батьків. Тому вимагаю чесно виконати свій обов’язок та повернутись додому до своїх рідних та близьких. А батькам бажаю максимум терпіння. Успіху всім і всього найкращого”, — сказав військовий комісар області.

Своїми відчуттями перед початком військової служби ділились і призовники.

“Я хочу йти служити і стати справжнім чоловіком. Очікую нових вражень. В армії не легко. Попереду фізична підготовка, психологічний гарт. Доведеться дорослішати, відповідати за свої вчинки. Крім того, після служби в армії відкриваються великі можливості й у цивільному житті”, — розповів призовник із Горішніх Плавнів Влад Мошнінов.

Впевнений у необхідності виконати свій почесний обов’язок і Максим Шовкопляс із Миргорода.

“Думаю, що все буде добре. Служба в армії — це обов’язок кожного чоловіка. Півтора року мине швидко. У мене два старших брати служили. Тож й мені теж потрібно пройти це випробування”.

Проводжали призовників до лав Збройних Сил рідні та близькі. Їхні почуття були змішані. З одного боку – це гордість за синів, з іншого — сум, бо хлопці залишають рідні домівки.

“Відчуття тривожні, але армія потрібна хлопцям. Служити необхідно, тим більше в наш непростий час. Хлопці повинні пройти цю школу і стати справжніми чоловіками”, — зауважили бабуся одного з призовників Тетяна Гиренко.

Наприкінці урочистого шикування всі юнаки отримали від обласної влади подарунок: пакети з речами, що знадобляться їм у перші дні служби.

Сьогоднішні призовники проходитимуть службу в Повітряних військах Збройних Сил України, Головного управління зв’язку, військово-морських сил Збройних Сил України, частинах оперативного призначення Національної гвардії України, а також на полігонах і навчальних центрах ЗСУ.

Протягом 12-18 місяців служби (залежно від освіти) основним завданням призовників буде навчитися володіти озброєнням та технікою. У зону проведення ООС призовників не направлятимуть.