Ви тут:
Суспільство Україна 

10 жовтня приймуть оновлені зміни щодо відшкодування субсидій

На засіданні Уряду постанова КМУ «Питання надання пільг та субсидій для відшкодування витрат на оплату послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», яка вносила зміни до порядку призначення субсидій, була знята з розгляду.

За попередньою інформацією Асоціації міст України, постанову планують затвердити на наступному засіданні Кабміну, в середу 10 жовтня.

На даний момент Асоціація міст України рекомендує:

 • 1) утриматись від нарахування субсидій до прийняття відповідних змін. Це дасть змогу запобігти подвійній роботі;
  2) не розповсюджувати отриману від ОДА інформацію про нові умови нарахування субсидій до моменту їх офіційного оприлюднення.
  За інформацією Мінсоцполітики зміни до постанови № 848, зокрема, передбачають призначення житлової субсидії:
  один раз на рік (до кінця наступного опалювального періоду) і розраховувати її розмір окремо на опалювальний та неопалювальний періоди;
  у випадку наявності заборгованості із сплати єдиного соціального внеску з вини роботодавця;
  коли член домогосподарства не має доходів, перебуваючи у складних життєвих обставинах у зв’язку із хворобою члена сім’ї або працездатний член сім’ї є алко- або наркозалежним та хворим на злоякісні новоутворення за рішенням комісії;
  на оплату внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку
  без врахування до сукупного доходу сплачених аліментів та спеціальної бюджетної дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби тощо.

Додаткову інформацію про прийняті нормативно-правові акти Урядом, Парламентом та Президентом у сфері соціального захисту населення ви можна знайти на сайті Асоціації міст України у рубриці «Соціальний захист»