Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

“Зроблю все можливе, щоб якомога більше журналістів з Полтави летіли з нами на Лігу Європи”, – Василь Сачко

Головний тренер полтавців запевнив, що найближчим часом поспілкується з керівництвом клубу стосовно допомоги місцевим журналістам у висвітленні виїзних європейських матчів «зелено-білих».

Останній раз представники ЗМІ Полтави висвітлювали «на місці» єврокубкові матчі «Ворскли»  у 2011 році, коли ціла група журналістів Інтернет – видань та телебачення разом з командою відвідували німецький Ганновер, бельгійський  Льєж та данський Копенгаген. З тих під подібна практика, яка є звичною для грандів вітчизняного футболу та європейців, через певні причини припинилася.

 

Василь Сачко у відповіді на запитання журналіста “Новин Полтавщини” після перемоги над «Чорноморцем» (2:1) запевнив, що найближчим часом поспілкується з керівництвом «Ворскли» стосовно можливого вирішення вказаного питання.

 

«Якщо ви хочете почути мою думку, то особисто я задам це питання президенту клубу (Роману Черняку – прим. автора). Я зроблю все можливе, щоб якомога більше журналістів з Полтави полетіло з нами. Чому? Тому що ви є мешканцями Полтави, ви завжди поруч з командою. Буде залежати від об’єму літака, я поки не володію цією інформацією. Так, раніше був час що і два літаки летіли, і один великий … Це все фінанси. Ви повинні розуміти. Я за те, щоб ви летіли, були поруч з командою, підтримували її, хоча іноді і критикуєте. Це нормально, це ваша робота. Я за те, щоб так було», – зазначив тренер.

 

У групі Е Ліги Європи “Ворскла” зіграє з лондонским “Арсеналом”, португальським “Спортингом” та “Карабахом” з Азербайджану.