Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

За участі фахівців Держпраці у Миргородській міській раді пройшов семінар-нарада з питань детінізації заробітної плати

Засідання проходило під головуванням заступника міського голови м. Миргород Бориса Баришпольця. На нараду було запрошено членів Координаційної ради з питань розвитку підприємництва, керівників відповідних служб міської ради, об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг та фізичних осіб-підприємців.

Головний державний інспектор управління Держпраці у Полтавській області Світлана Гармаш звернула увагу учасників семінару на надважливе питання сьогодення – легалізація трудових відносин та проінформувала присутніх про застосування штрафних санкцій. Інспектор зазначила, що працівниками Управління постійно проводяться різнопланові інформаційно-роз’яснювальні заходи (семінари, прес-конференції, брифінги, зустрічі в трудових колективах тощо) та в подальшому роботу фахівців Держпраці буде спрямовано на посиленні роз’яснювальної кампанії жителям міста та району, що використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить у собі багато негативних моментів, які суттєво впливають на майбутнє кожної працюючої людини, і про це варто пам’ятати.

Також під час наради проаналізували роботу робочої групи по легалізації заробітної плати та зайнятості населення міста, заслухали заступника начальника Миргородського об’єднаного управління Пенсійного Фонду про страхові внески та страховий стаж роботи для призначення пенсій, а начальник Миргородської ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області нагадала підприємцям Порядок нарахування та сплати податків і заробітної плати найманої праці.

Після інформаційної частини семінару підприємців запросили до обговорення розглянутих питань.