Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

За добу на Полтавщині надзвичайники зареєстрували 4 пожежі

Чотири пожежі зареєстрували у ГУ ДСНС в Полтавській області на минулу добу. Зокрема, у Кременчуці горів житловий будинок та квартира. А в Зіньківському районі вогонь знищив господарчу споруду. Також надзвичайники продовжують гасити пожежу поверхневих покладів торфу у Глобинському районі.

Як повідомили в ГУ ДСНС в Полтавськйй області, у Крюківському районі Кременчука по вул. Попова загорівся житловий будинок. Вогнем знищено два вікна, закопчено стіни на площі 4м2, пошкоджено допоміжну господарчу будівлю на площі 2 м2. Врятовано житловий будинок. Причина пожежі встановлюється. Пожежа ліквідована двома відділеннями 16 ДПРЧ.

В Автозаводському районі Кременчука пожежа виникла у квартирі на 1-поверсі 9-поверхового житлового будинку. Вогнем знищено диван, речі бувші у вжитку, закопчені стіни на площі 5 м2. Врятовано господаря квартири та квартиру. Причина пожежі встановлюється. Пожежа ліквідована одним відділенням 14 ДПРЧ. Працювала ланка ГДЗС (4 чол., 10 хв.).

У Зіньківському районі в селі Васьки згоріла господарча споруда. Врятовано господарчу будівлю. Причина пожежі встановлюється. Пожежа ліквідована одним відділенням ДПРП смт Опішня.

Також продовжується гасіння пожежі поверхневих покладів торфу у селі Турбаї Глобинського району на загальній площі 9,6 га. Станом на 19 год. 13 вересня залишилось ліквідувати горіння на площі 5 га. Гасіння пожежі здійснюють 17 од. тех. та 36 чол. о/с ДСНС.