Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З нагоди Дня міста, у Полтаві відбувся урочистий прийом ветеранів (ФОТО)

Сьогодні, з нагоди 75-ї річниці вигнання нацистів з Полтави та Дня міста, у міському Будинку культури відбувся урочистий прийом ветеранів. На захід завітали близько 100 дітей війни та ветеранів Другої світової, воїнів-інтернаціоналістів і учасників бойових дій на Сході України, представників ветеранських організацій. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Серед них на урочистостях і учасник війни Михайло Клепач. Чоловік розповів, що пройшов 5 радянських фронтів часів Другої світової війни:

– Я служив у піхоті. А це найтяжчий рід військ. Фронтові операції проводились силами одного фронту, іноді з залученням частини сил іншого фронту. Тому, нашу дивізію часто перекидали на інший фронт. За час війни я пройшов 1-й, 2-й, 3-й Білоруські фронти, 1-й та 2-й Українські фронти – загалом 5. Був двічі поранений в ногу осколком снаряду. Тяжка війна…

Із вітальним словом та словами подяки за подароване мирне небо, відбудовану у повоєнні роки Полтаву до присутніх звернувся секретар міської ради Олександр Шамота:

– Нам, вашим нащадкам, треба наслідувати вашу силу духу, мужність, самопожертву. Адже завдяки подвигу наших дідів, які перемогли нацизм, які відбудували країну після війни, ми живемо сьогодні!

Солісти та творчі колективи міського Будинку культури підготували концертну програму, по завершенню якої усіх чекав святковий обід та подарунки.