Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Юристів та працівників підрозділів Полтавської облдержадміністрації навчають публічному управлінню і розповідають про зміни в законодавстві

У Полтавській обласній державній адміністрації проходить короткостроковий семінар з працівниками юридичних служб райдержадміністрацій та відділів щодо публічного управління і впровадження законодавства про держслужбу.

“Зараз у нас відбувається дуже багато змін у законодавстві. Ці зміни не завжди зрозумілі. Тому треба, щоб їх тлумачили професіонали. Особливо це стосується законів про державну службу та змін у земельному законодавстві”, – сказала начальник юридичного відділу апарату Полтавської облдержадміністрації Тетяна Караваєва.

Вона також зауважила, що під час семінару учасники проведуть глибокий аналіз змін у законодавстві та обговорять впровадження системи професійного навчання державного службовця.

Зараз підвищувати кваліфікацію особливо важливо і необхідно, оскільки держава наша змінюється, активно впроваджуються реформи у всіх галузях, і основна реформа – це реформа децентралізації, реформа державного управління, місцевого самоврядування. Навіть змінюється територіальний устрій у нашій державі. Центр підвищення кваліфікації виконує замовлення органів влади і самоврядування щодо підвищення кваліфікації посадовців. У Центрі впроваджена система дистанційного навчання, проводиться багато вебінарів з актуальних питань публічного управління, здійснюється вхідне тестування слухачів через сайт. Сьогодні ми працюємо над тим, щоб оперативно доносити інформацію до слухача, формувати високопрофесійний кадровий потенціал, який би зміг успішно реалізувати запроваджені реформи”, – наголосила директор Центру підвищення кваліфікації державних службовців Наталія Осипенко.

На думку Наталії Осипенко, наразі важливо формувати у працівників державної служби не лише професійні компетентності, а й розвивати необхідні особистісні якості.

“Ефективні комунікації, робота у команді, запобігання стресам, конфліктам, тайм-менеджмент, лідерство. Такі семінари-тренінги вкрай необхідні. Особливо це тренінг з ефективних комунікацій, яких часто не вистачає у державних службовців”, – додала вона.

На сьогоднішньому семінарі учасникам розкажуть про реалізацію Законів України “Про регулювання містобудівної діяльності”, “Про державну службу”, “Про запобігання корупції” та навчать, як все встигати. Після завершення семінару юристам та працівникам підрозділів облдержадміністрації вручать відповідні сертифікати про підвищення кваліфікації.