Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Які автомобілі купували у Полтаві минулого місяця: ТОП-5 моделей

Минулого місяця у Полтаві та області зареєстрували більше 200 нових авто, кожне з яких в середньому коштувало 29 тисяч доларів США. Серед моделей найпопулярнішими були кросовери.

У регіоні сума витрат на покупку нових автомобілів становила 6 мільйонів доларів без врахування вартості додаткового обладнання. Майже 50% автомобілів, які купували полтавці, мали ціну від 17 до 35 тисяч доларів. Середня вартість нової машини минулого місяця склала 29 тисяч доларів, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішими авто в регіоні були Renault – 41 зареєстрований автомобіль на суму 700 тисяч доларів. Також популярними були Toyota і Nissan – по 21 проданому авто. Серед моделей бестселером у серпні був кросовер Renault Duster. У Полтаві за місяць зареєстрували 15 таких нових авто.

Загалом, у серпні в Україні продали понад 7 тисяч нових автомобілів на суму 210 мільйонів доларів США. Це на 10% більше ніж у серпні минулого року. Найбільшу кількість нових автомобілів зареєстрували у столиці. У серпні кияни придбали майже 3 тисячі авто на 90 мільйонів доларів.

Нагадаємо, впродовж січня-червня 2018 року у Полтаві та області зареєстрували більше 1 200 нових авто на суму 30 мільйонів доларів США. Тоді найпопулярнішими авто в регіоні були Renault – 145 зареєстрований авто на суму понад 2 мільйони доларів.