Полтавщина Спорт Суспільство ТОП-новина

Як «Ворскла» у Полтаві переграла «Зорю» (ФОТО)

Команда Василя Сачка на останніх хвилинах зуміла здобути важливу перемогу у чемпіонаті України.

У матчі двох претендентів на місце у єврокубках все вирішилося у другій 45-хвилинці. Першими вийшли вперед у рахунку господарі – Павло Ребенок влучно пробив з близької відстані після прострілу з флангу Кулача. Але вже через 5 хвилин на табло стадіону «Ворскла» загорілися дві одиниці. Це Олександр Караваєв ударом головою не залишив шансів голкіперу полтавців Шусту.

Матч рухався до свого закінчення, однак цього вечора йому не судилося завершитися внічию. На 90-й хвилині Шарпар не зміг реалізувати призначений 11-метровий, але вже під час наступної подачі кутового м’яч після зустріччю з ногою захисника «Зорі» Прийми влетів у сітку воріт гостей – 2:1.

До вашої уваги кращі світлини матчу від «Новин Полтавщини».