Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Як позбутися депресії: 5 нехитрих методів

Депресія восени не стане вашою проблемою, якщо дотримуватися простих правил. Разом з осінню в наше життя часто приходить поганий настрій, викликаний жалем про те, що літо минуло, і саме час повертатися в інтенсивний робочий ритм. Як позбутися від осінньої депресії, пише wworld.com.ua.

Складіть список must-do. Написавши на папері всі плани на прийдешній сезон, ви будете приємно здивовані, що осінь обіцяє бути яскравою і насиченою. Таким чином ви будете дивитися не в минуле, а в майбутнє.

Не сидіть вдома. Так, іноді восени дійсно хочеться закутатися в теплий плед, дивитися улюблений серіал і пити какао, але таке проведення часу не повинно входити в звичку! Намагайтеся більше виходити в світ, адже це змусить вас виглядати на всі 100. А що ще потрібно дівчині для щастя?

Приємні покупки. Ми ж з вами знаємо, що здатне беззастережно підняти настрій будь-якій жінці – шопінг. Виділіть суму, яку можете дозволити собі витратити, і вперед за покупками!

Спорт. Заняття спортом допомагають не тільки жінкам, а й чоловікам набути впевненості в собі, відчути небувалий потік енергії і сил. Ви будете пишатися собою, а від депресії не залишиться і сліду!

Секс. Британські вчені дійшли висновку, що секс – не просто фізіологічна потреба, а й прекрасний антидепресант. Виявляється, в головному мозку людини є структура, яка відповідає за почуття любові. У період депресії активність в цій області знижується. Але як тільки людина закохується або відчуває сильний сексуальний потяг, життя стає прекраснішим!