Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Продукти, допустимі для вживання при алергії на амброзію

Кількість людей, для яких властива алергія на амброзію, збільшується щорічно. Цвітіння амброзії, цього карантинного бур’яну відомого своїми алергенними властивостями, припадає на кінець літа та початок осені.

Згідно зі статистикою, міське населення більш схильне даному захворюванню в порівнянні з сільським, повідомляє alf.org.ua.

Причини виникнення алергічної реакції на амброзію

З серпня місяця, періоду, коли починається активний викид пилку в повітря, людям, схильним до алергій, необхідно бути дуже обережними. Пилок амброзії повітряна і легка, завдяки чому активно поширюється на великі території, що досягають іноді десятків кілометрів.

Міське населення страждає від алергії на дану рослину частіше через насиченою промисловими і вихлопними газами атмосфери, соединяющимися з пилком амброзії, в результаті чого утворюються високоалергенні комплекси.

Щоб розвинулася алергія на амброзію, достатньо чотирьох зерен пилку. Цей бур’ян може викликати перехресні реакції з деякими видами рослин: соняшник, полин, мати й мачуха, череда.

Симптоми захворювання Основні симптоми алергії дуже нагадують алергічну симптоматику на будь-яку іншу різновид рослин. Варто тільки пилку потрапити на шкірні покриви, слизові оболонки або безпосередньо в організм, моментально починають проявлятися такі реакції:

Закладеність носа, сильний нежить (риніт); Почервоніння оболонок очей, що супроводжується сверблячкою; Коньюктивит; Сльозотеча; Безперервні напади чхання; Сухий кашель, першіння та біль у горлі, хрипи; Висипання на тілі; Напади задухи; Підвищується температура тіла.

Це типові прояви гіперчутливості до амброзії, але бувають випадки, коли організм поводиться інакше, приміром, спостерігаються тільки висипаннями на шкірі, пригнічений і роздратований настрій. Можуть приєднуватися поганий сон, депресія, головний біль, втрата нюху і смаку, субфебрильна температура, знижена концентрація уваги і інші ознаки.

Часто люди беруть перераховані вище симптоми за ознаки звичайної застуди і починають лікувати її, використовуючи народні засоби і таблетки, які при алергічних реакціях неприпустимі.

З початком періоду цвітіння амброзії, постійними супутниками чутливого людини стануть головний біль, сльозотеча, нежить, кашель і температура.

Лікувальна дієта при гіперчутливості до амброзії

У період загострень захворювання правильне харчування і дієта є важливими складовими професійного лікування. Дієта допоможе не тільки зменшити прояв симптоматики захворювання, але також нормалізує вагу тіла і подкорректирует функціонування організму в цілому. Мається на увазі не просте утримання від їжі, а збалансована дієта, підібрана лікарем.

На думку дослідників, добре зарекомендувало себе лікувальне голодування. Крім того, що є спеціальна дієта для алергіків, існує методика «каскадного голодування», при якій людина обмежує себе їжі 3 рази на рік протягом одного тижня.

Продукти, допустимі для вживання при алергічній реакції на амброзію:

Молочні – молоко, некислий сир, ацидофільне молоко, кефір, ряжанка, сметана і кисляк; Каші – рисова, гречана, перлова, ячна і пшоняна. Макаронні і хлібобулочні вироби; М’ясо – запечена або відварна курка, нежирна яловичина і тушкована телятина; Овочі – капуста, брокколі, цвітна капуста, буряк, картопля, редис, огірок і редька; Яйця; Супи; Бобові; Чай, слабка кава, мінеральна вода.

Продукти, протипоказані при алергії:

Мед; Цукор; Халва; Цукерки та шоколад; Диня, персик і кавун; Насіння і соняшникова олія; Трави – календула, ромашка, мати й мачуха; Копчені і солоні продукти; Алкоголь.

Подібна дієта, раціональне харчування поряд зі спеціально підібраним курсом лікування здатні не вилікувати, але полегшити стан хворого при гіперчутливості до амброзії.