Олег Бараннік та Євген Буднік не мають претензії до свого колишнього клубу.

Як повідомляє Footboom, відповідальний секретар КДК ФФУ Ігор Грищенко підтвердив оплату:

«Ворскла» виконала зобов’язання і закрила борги перед колишніми футболістами. Бараннику і Буднику все було виплачено. Керівники полтавського клубу своєчасно все зробили і направили необхідні документи в ФФУ, підкріплені заявами від гравців, де вони підтверджують, що перед ними закриті боргові зобов’язання. Виходячи з цього, справа була закрита без застосування санкцій до полтавській «Ворсклі», – йдеться у повідомленні.

Олег Васильович Бараннік (нар. 20 березня 1992, Семенівка, Семенівський район, Полтавська область, Україна) — український футболіст, нападник краматорського «Авангарда».

Згідно з інформації “Вікіпедії”, улітку 2010 року перейшов у полтавську «Ворсклу». У Прем’єр-лізі України дебютував 2 жовтня 2010 року у виїзному матчі проти луганської «Зорі» (1:1), Бараннік вийшов на 82 хвилині замість албанця Ахмеда Янузі.

У січні 2011 року підписав із клубом нову трирічну угоду. 18 серпня 2011 року дебютував у єврокубках у матчі кваліфікації Ліги Європи проти румунської «Динамо» Бухарест (2:1), Бараннік вийшов на 87 хвилині замість Івана Кривошеєнка. У грі 26 серпня (2:3) вийшов на 64 хвилині замість Ахмеда Янузі. На 72 та 78 хвилині оформив дубль у ворота Крістіана Белдегеряна. У підсумку «Ворскла» обіграла «Динамо» з загальним рахунком 5:3 і потрапила в груповий етап. Після матчу головний тренер «Ворскли» Микола Павлов пообіцяв «вибити» у керівництва клубу для Олега підвищення зарплати.

Євген Віталійович Буднік (4 вересня 1990, Луцьк) — український футболіст, півзахисник грецького «Платаніаса».

На початку 2009 року підписав контракт з «Металістом», який виступав у Прем’єр-лізі. Щоправда, у новій команді виступав за молодіжний склад, де став найкращим бомбардиром молодіжної першості України сезону 2010/11 з 13 забитими м’ячами (2 з пенальті). У Прем’єр-лізі дебютував лише 15 жовтня 2011 року в грі проти одеського «Чорноморця», вийшовши зі стартових хвилин. В тому матчі Буднік забив єдиний вирішальний гол команди наприкінці першого тайму і на 77 хвилині був замінений на Олега Шелаєва.

У січні 2012 року він був відданий в оренду до кінця сезону в «Ворсклу», за яку зіграв у семи матчах. Після завершення оренди полтавська команда повністю викупила трансфер футболіста. Поки «Ворсклу» очолював Сергій Свистун, то Буднік був одним з основних гравців команди та забив вісім м’ячів за сезон. Проте після приходу нового тренера Василя Сачка Буднік став рідко виходити на поле і захотів щось поміняти.