Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Військові на передовій потребують пального, маскувальних сіток та ліків

Дизельне пальне, знеболювальні та проти застудні ліки, матеріал для перев’язок, ноші, а також банери, мішки, сокири, лопати, бензопили – це те, чого найбільше бракує нашим військовим, які наразі несуть службу на передовій.

Про це ОКІА “Новини Полтавщини” розповіла волонтерка Наталія Косіна.

“Найбільше хлопці чекають на домашню їжу. Долучитися до допомоги може кожен, приготувавши пироги, галушки, соління. Також потрібні медичні препарати та миючі засоби.   Бійці 8-го добровольчого батальйону “Аратта”, які стоять у районі Широкіного та Водяного, просять пальне”, – говорить волонтер.

За словами Наталії Костіної, наступну поїздку на фронт полтавські волонтери планують на жовтень. Вони відвідають військових 92-ї, 58-ї та 30-ї  бригад.

На сьогодні вже вдалося частково  підготувати маскувальні сітки, спідню білизну, плівку, перехідники, мішки. Також волонтери відвезуть на передову оптику (два біноклі). Планують відвідати і  дітей в інтернаті Покровська та відвести їм посуд, каструлі, ложки, одяг для хлопчиків, пральну машину.

Серед потреб, які озвучують наші військові у телефонних розмовах з полтавськими волонтерами: ліки, ноші, банери, мішки, колеса, гума, ємності для води, акумулятори, далекомір, ключі для ремонту техніки, матеріал для утеплення бліндажів, ліхтарики, цвяхи, скоби, кабель, сокири, лопати, бензопили. Також потрібні старі речі для плетіння маскувальних сіток.

Допомогу можна приносити у полтавську бібліотеку №7 (за адресою пров. Хорольський, 3, район Половки).