Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Відділення ПриватБанку у Кременчуці змінило адресу і назву

У Кременчуці відділення ПриватБанку “Героїв України”, (проспект Лесі Українки, 74) переїхало у нове сучасне приміщення (проспект Лесі Українки, 69). Змінилась також і назва, відтепер це відділення “Керченське”.

Режим роботи відділення:

з понеділка – по п’ятницю з 8:30 до 17:30

без перерви

субота, неділя – вихідні дні

Просторе приміщення з сучасною технікою, універсальні фахівці та зручні термінали самообслуговування – такий підхід суттєво економить час і виключає виснажливе очікування в чергах.

“Ми пропонуємо нашим клієнтам планшетне обслуговування, – говорить керівник відділення Юлія Беcсараб. – Це дуже зручний формат, бо клієнт бачить усе, що відбувається: свій рахунок, рух власних коштів і основне – він одночасно навчається, як проводити всі ці операції. Таки чином, ми будемо навчати своїх клієнтів здійснювати найпростіші банківські операції самостійно, уникаючи черг, економлячи найцінніше – свій час”.

За допомогою планшету співробітники відділення ПриватБанку мають можливість надавати клієнтам найпопулярніші послуги – від випуску кредитної карти і депозиту до оплати комунальних послуг та купівлі квитків на транспорт. Крім того тут допоможуть клієнтам завантажити та налаштувати корисні мобільні додатки ПриватБанку на особистому смартфоні або планшеті.

Також на відділенні можуть отримати всі види банківських послуг юридичні особи та приватні підприємці.Для зручності юридичних осіб тут також облаштоване спеціальне місце для самостійної роботи на відділенні.

Загалом, у Кременчуці клієнти ПриватБанку можуть обслуговуватись у 25 відділеннях, 77 банкоматах та здійснювати операції у 130 терміналах самообслуговування. Ознайомитися з адресами розташування відділень, терміналів та банкоматів можна на сайті або, зателефонувавши за номером гарячої лінії 3700 (безкоштовно з номерів мобільних операторів).