Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Велосипедисти Миргорода зібралися на велокорпоратив

Понад 200 учасників, віком від 2 до 80 років стали учасниками заходу, присвяченому до Дня міста, Днів енергії та Європейського тижня мобільності. Велолюбителів і професіоналів привітав перший заступник міського голови Сергій Швайка. Він дав старт  велозаїзду та очолив велокону, яка проїхалася містом у супроводі поліції до зони відпочинку на вулиці Луговій.

Проїхавши майже 6 км. визначеного маршруту, велосипедисти фінішували на набережній біля моста Третецького, повідомили у Миргородській міській раді.

Там на учасників велокорпоративу чекали призи від організаторів та спонсорів: вода від Миргородського заводу мінеральних вод, смачна польова каша та чай, приготовані з душею нашою військовою частиною зв’язківців з найсвіжіших продуктів, наданих Центральним ринком, Миргородським хлібозаводом та ТОВ “Агротехніка Миргород”, розваги, конкурси, ігри, лотереї, призи, музика  та перегляд відеофільмувід молодіжної миргородської організації “За нами майбутнє”, відділів культури, спорту та молоді,  муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджментуМиргородського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, депутата міської ради Оксани Денисенко.