Ви тут:
Полтавщина Р Суспільство 

Валентин Наливайченко представив у Полтаві План відновлення миру

Учора, у рамках національного туру, Валентин Наливайченко разом із командою Руху «Справедливість» відвідав Полтаву.

Під час зустрічі з представниками місцевих ЗМІ політик представив План відновлення миру, який попередньо уже обговорив із професійними військовими, міжнародними експертами, представниками громадянського суспільства та ветеранами АТО.

– Мета наших зустрічей – почути думки українців від заходу до сходу. Почали з Донецької області і доїхали до Закарпаття. Наразі ми маємо втрати за втратами синів на фронті, території окуповані, і насправді, прогресу в інтересах України немає, і його не бачить жоден українець. Відтак, розуміючи ситуацію, ми підготували План відновлення миру, який складається з трьох важливих етапів, – розповів Валентин Наливайченко.

3 етапи Плану відновлення миру:

І — першочергові гуманітарні дії

ІІ — Міжнародна Угода з відновлення миру та деокупації

ІІІ — Національний план дій для відновлення миру

– Перший етап є найважливішим. Першочергові гуманітарні дії — це звільнення усіх політв’язнів та заручників, розшук зниклих безвісти, ідентифікація та повернення тіл усіх загиблих. Звільнення політв’язнів і заручників — є головною передумовою для того, щоб розпочати співпрацю з міжнародними партнерами. Для мене це не порожні слова, бо на початку війни я створив Центр звільнення заручників. Це була абсолютно не типова організація тоді, робота якої була і є дуже важливою. Ми за перший рік війни повернули більше 2, 5 тис. заручників додому, до сімей. Я зустрічався з батьками, з матерями, з дітьми, це була моя найважливіша робота. Негайно мають бути відновлені ці дії і зараз. До процесу необхідно повномасштабно залучити організації, які мені допомагали мені і тоді, а саме: ООН, ЄС, ОБСЄ, НАТО, МКЧХ, ПДМШ, “Лікарі без кордонів”, Міжнародна асамблея матерів, “Товариство Червоного хреста”, – наголосив Наливайченко.

За словами політика, у Плані відновлення миру є і Нова Міжнародна угода з відновлення миру та деокупації. Головним завданням якої є відновлення законності та безпеки і територіальної цілісності України.

– Я знаю з якими міжнародними партнерами потрібно втілювати цю Угоду — з американськими і європейськими. Зміст Угоди полягає у невідкладному припиненні вогню; повному і безумовному виконанні усіх першочергових гуманітарних дій; невідкладному відновленню миру та деокупації частин Луганської та Донецької областей, АР Крим; створення Міжнародного фонду відновлення економіки, інфраструктури, соціального життя на усіх деокупованих територіях. Для мене, як для нового Президента України, деокупація — це найголовніше, – сказав Валентин Наливайченко.

Він наголосив, що Національний план дій — це, в першу чергу, посилення обороноздатності в середині країни. Базою для цього є запуск українських заводів та знищення корупції.

– Знищити корупцію — означає припинити розкрадання країни під час війни. І далі — галузь за галуззю — від авіабудування до роботи місцевих органів влади відроджувати Україну. Повернути країну народові та стати сильнішими всередині.

Разом із Валентином Наливайченком до Полтави приїхав і заступник керівника громадсько-політичного руху “Справедливість” Руслан Колєсніков.

– На моє переконання, настав час змінити політичну еліту у нашій країні, яка 27 років намагається імітувати нашу незалежність. Що ми зараз робимо — об’єднуємо усю громадськість. Об’єднали більше 200 громадських організацій, це і волонтери, і журналісти, і активісти, і добровольці, які є фундаментом політичного руху “Справедливість”. Це саме ті люди, яких ми хочемо привести до влади. Переконаний, що Справедливість — найкраща суспільна та політична відповідь сьогодення майбутньому. Справедливість для нас є засадою громадсько-політичної діяльності. Ми відкриті для кожного, – підсумував Колєсніков.

Зазначимо, що політична партія «ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНИЙ РУХ ВАЛЕНТИНА НАЛИВАЙЧЕНКА «СПРАВЕДЛИВІСТЬ» демократична, патріотична політична партія, яка є добровільним об’єднанням громадян України – прихильників загальнонаціональної програми демократичного та правового розвитку суспільства, що має своєю метою формування та вираження волі Українського народу щодо розбудови правової, суверенної економічно розвиненої та соціально орієнтованої держави. Метою Партії не є та не може бути одержання прибутку, доходу.

Партія діє на засадах рівноправності, добровільності, взаємоповаги її членів, дотримання законності та інформаційної відкритості. Діяльність Партії є несумісною з пропагандою насильства, національної, релігійної або соціальної ворожнечі, звуженням змісту існуючих прав і свобод людини і громадянина.