Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні створили дитячу настільну гру про УПА

В рамках фестивалю «Історія:UA», що відбудеться 13 жовтня, в Київському парку Тараса Шевченка, готується презентація проекту – дитячої настільної гри «УПА – відповідь нескореного народу». Про це повідомили в Українському інституті національної пам’яті.

Минулого року УІНП презентував настільну гру «Українська революція 1917-21 рр. Сто років боротьби», яка викликала величезний інтерес та схвалення, особливо серед учителів історії та учнів, які в процесі гри, поєднуючи приємне з корисним, чудово підготувалися до ЗНО з цієї теми. Перший наклад гри уже розійшовся, зараз готується до друку другий наклад.

«На відміну від першої розробки, гра про УПА розроблена більш динамічною, в ній з’явилися елементи тактики та стратегії. Окрім навчальних матеріалів, які поглиблюють знання про боротьбу Української повстанської армії проти ворогів, гра дає можливість дітям та підліткам відчути себе справжнісінькими командирами повстанців. Це перша частина гри, яка фокусує свою увагу на боротьбі УПА проти двох великих ворогів – нацистів та радянських каральних підрозділів НКВД», – діляться секретами автори ідеї.