Ви тут:
Суспільство Україна 

Укрзалізниця запустила інкубаційну програму Future of Mobility.UZ edition

13 вересня “Укрзалізниця” запустила інкубаційну програму Future of Mobility.UZ edition. Про це повідомив Євген Кравцов на сторінці у Facebook. ПАТ «Укрзалізниця» – перша державна компанія, яка відкриває державний сектор для стартапів.

“Запустили унікальну для країни інкубаційну програму, будемо шукати ідеї та актуальні рішення для залізничної сфери. Програма триватиме три місяці, вона безкоштовна”, – зазначив очільник Укрзалізниці.

Перша в Україні інкубаційна програма, що відкриває держсектор стартапам. Future of Mobility.UZ edition — для тих, хто прагне переосмислити технологічний бекграунд Укрзалізниці та має ідею спільного пілотного проекту з підприємством

“Що маємо на сьогодні: ми реалізуємо окремі діджитал-проекти у сфері як пасажирських, так і вантажних перевезень. Прикладом, наші пасажири купують 50% квитків через інтернет за допомогою мобільного додатку. Що чекаємо від програми: важливим є інноваційність рішення, актуальність для ринку, та, звичайно, бажання самих команд долучитись до змін у найбільшій українській компанії. Бо нам потрібні більш рішучі кроки в напрямку діджиталізації. А подібного простору для впровадження нових технологій та інновацій, ніж в Укрзалізниці, нема в жодній державній компанії”, – зауважив Євген Кравцов.

Термін подачі заявок – до 4 жовтня. Реєстраційна форма – на сайті проекту.