Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Українську комедію “Шляхетні волоцюги” покажуть на форумі комедійного кіно у Європі

Музичну комедію «Шляхетні волоцюги» відібрано до офіційної програми фестивалю Comedy Cluj International Film Festival 2018. Це найбільший форум комедійного кіно у Європі, на якому впродовж 10 днів можна побачити більше сотні стрічок. Цьогоріч фестиваль відбудеться вдев’яте, 12-21 жовтня, у місті Клуж-Напока, історичному регіоні Трансильванії.

Музично-кримінальний бойовик «Шляхетні волоцюги» створений за підтримки Держкіно України. Частка державного фінансування складає 50% (18 мільйонів 582 тисяч гривень).

Фільм розповідає про пригоди Мірека та Боді – львівських батярів, які живуть веселим життям, шукають різні авантюри та сповідують принцип «Любити Львів, жінок та жарти».  Втім, після одного зі своїх невдалих жартів, їм доводиться стати опікунами дівчини Христі та рятувати її від халепи, у яку вона вскочила.

Повноцінним героєм картини є місто Львів. Епізодичні, але яскраві ролі музикантів виконали «Брати Гадюкіни». Вони ж написали свій варіант популярної пісні – «Тільку ві Львові». Також саундтреками фільму стали пісні Мирослава Кувалдіна та гурту «Ray BAND».

«Шляхетні волоцюги» стартують у прокаті з 27-го вересня.