Українська юніорська збірна виборола перемогу на чемпіонаті світу з пауерліфтингу

Збірна України виборола 7 золотих, 4 срібні та бронзову нагороди чемпіонату світу з пауерліфтингу серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат, що проходив з 3 по 9 вересня у місті Потчефструм (ПАР).

Високі здобутки юніорської команди (5 золотих та 1 срібна нагорода) успішно вплинули на рейтинг у медальному заліку – українці очолили командний рейтинг, повідомляють у Міністерстві молоді та спорту.

Нагадаємо, за підсумками трьох вправ Владислав Чорний (до 74 кг), Андрій Шевченко (+120 кг), Олександр Рубець (до 105 кг) та Костянтин Мусієнко (до 83 кг) завоювали чемпіонські титули.

Команда ж українських юніорок замкнула трійку лідерів командного заліку першості, завоювавши золото та два срібла. Тетяна Шлопко піднялася на найвищу сходинку серед спортсменок до 52 кг.

Серед юнаків та дівчат українці завоювали 2 золота, срібло та бронзу. Чемпіонками у цій віковій категорії стали Анастасія Антонюк (до 57 кг) та Руслана Краснова (до 72 кг).