Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна готова до опалювального сезону, – Володимир Гройсман

Опалювальний сезон почнеться вчасно, і для цього є все необхідне: зокрема, газ у сховищах, із електроенергією проблем нема, а система працює у штатному режимі.

Про це сьогодні під час Години запитань до уряду під час сесійного засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зауважив, що кожного року чує про загрози затримки старту опалювального сезону.

«Забудьте про це і не лякайте людей. Україна готова до опалювального сезону. І вчасність пуску – це відповідальність муніципалітетів, і я не бачу у цьому жодних проблем», – зазначив Володимир Гройсман.

Очільник уряду зазначив, що КМУ веде “важкі дискусії” із міжнародними партнерами стосовно вартості газу: «Ми зараз працюємо над пошуком оптимальних рішень. Для мене головне у цих рішеннях є, як захистити кожного пересічного громадянина».

Володимир Гройсман нагадав, що вісім років працював міським головою, і наголосив, що відповідальність за гарячу воду, опалення, електрику, чисті вулиці тощо лежить на місцевому самоврядуванні: «А сьогодні, коли є децентралізація, ця відповідальність підкріплена десятками мільярдів гривень».

Очільник уряду наголосив, що опалювальний сезон почнеться вчасно, і для цього є все необхідне, зокрема, є газ у сховищах, із електроенергією проблем нема, а система працює у штатному режимі.

Нагадаємо, 6 вересня в Україні розпочала роботу місія МВФ на чолі з Рон ван Роденом. У Мінфіні планують обговорити з місією МВФ продовження співпраці після закінчення програми розширеного фінансування у березні 2019 року. Планується, що місія МВФ працюватиме в Україні до 19 вересня.

Україна очікує від Фонду черговий транш в розмірі 2 млрд дол. Водночас МВФ висунув низку умов Україні для надання цих коштів, серед яких – підвищення цін на газ для населення.

Раніше Прем’єр-міністр Володимир Гройсман назвав неминучою зміну ціни на газ для населення.