Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Українці яскраво виступили на престижному змаганні із кіберспорту

Українська кіберспортивна команда Natus Vincere вийшла в гранд-фінал турніру FACEIT Major 2018 з дисципліни Counter-Strike: Global Offensive, проте у фіналі поступилася команді з Данії Astralis. Відзначимо, що захід відбувався в Лондоні із 5 до 23 вересня. Про це повідомляє “24 канал“.

Зазначимо, що у турнірі бере участь 24 команди, а загальний призовий фонд становить 1 мільйон доларів. У фіналі хлопцям протистояла датська команда Astralis. Переможець отримав 500 тисяч доларів, а за друге місце передбачили “втішний приз” в розмірі 150 тисяч доларів.

До слова, на груповому етапі Astralis вже обігрувала Natus Vincere в напруженій боротьбі з рахунком 16:14. Крім цієї прикрої осічки, українській команді вдалося виграти всі інші матчі. Так, на груповій стадії перемога за NaVi залишилася в поєдинках з FaZe Clan (16:12), Ninjas in Pyjamas (16: 6) і Fnatic (16: 9). Потім, на стадії чвертьфіналу без особливих проблем був повалений німецький колектив BIG (16: 2 і 16: 6), а в півфіналі впали бразильці MIBR (16:10 і 16: 5).

Однак, у фіналі українці все ж поступилися датській команді Astralis. У найважливішому матчі другої половини сезону Astralis обіграла Natus Vincere і офіційно стала найкращою командою в світі як за сумою титулів, так і за грою. NaVi здавалися єдиними, хто міг зупинити датчан, але епічності битви не вийшло: Astralis здолала NaVi 2: 0 – 16: 6 на Nuke і 16: 9 на Overpass.