Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

У Запоріжжі облили фарбою постери українського фільму про відомого полтавця (ФОТО)

6 вересня у широкий прокат вийшла стрічка про відомого військового і політичного діяча родом з Полтави “Таємний щоденник Симона Петлюри”.

Фільм створений за підтримки Держкіно. Головні ролі виконують Сергій Фролов, Богдан Бенюк, Євген Нищук, Ірма Вітовська та інші.

У Запоріжжі у перший день показу невідомі здійснили провокацію – постери фільму, які розміщені на кінотеатрах імені Маяковського та імені Довженка облили червоною фарбою, пише на своїй сторінці у Фейсбук голова Держкіно Пилип Іллєнко. Метою провокації був зрив демонстрації фільму.

“Ми вважаємо цей прецедент надзвичайно небезпечним, адже у прокат виходитиме ще чимало українських фільмів на важливі історичні теми і безкарність провокаторів може призвести до того, що кінотеатри боятимуться демонструвати такі стрічки”, – зазначив Пилип Іллєнко.

Також повідомив, що Держкіно звернеться до Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України з проханням відреагувати на дані злочинні дії і вжити заходів з недопущення подібних випадків у майбутньому.