Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У тролейбусах і автобусах КП “Полтаваелектроавтотранс” відсьогодні проїзд коштує 2 і 4 грн

Про проведення громадських слухань, виділення коштів до професійних свят, визначення переможців конкурсів з перевезення пасажирів. Ці та інші питання розглянули під час засідання виконавчого комітету.

26 вересня секретар міської ради Олександр Шамота провів засідання виконавчого комітету, під час якого розглянули та затвердили ряд важливих для життєдіяльності міста рішень. Зокрема, питання транспортних перевезень, повідомляє Полтавська міська рада.

Секретар міської ради повідомив, що, починаючи з сьогоднішнього дня, електротранспорт та автотранспорт КП «Полтаваелектроавтотранс», здійснює перевезення за тарифами 2 гривні –поїздка у тролейбусі та 4 гривні – у автобусі.

Начальник відділу транспортних перевезень та зв’язку Юрій Сябро на розгляд виконкому представив два проекти рішень щодо переможців конкурсу перевізників та затвердження коефіцієнта співвідношення кількості пасажирів-пільговиків до пасажирів, що оплачують проїзд.

Зокрема, нині затвердили наступні коефіцієнти:

– КП «Полтаваелектроавтотранс» (автобуси) – 3,56;

– КП «Полтаваелектроавтотранс» (тролейбуси) – 1,59;

– ТОВ «ЄВРОБУС ПОЛТАВА» – 1,92;

– ТОВ «ЛЮКС-ПОЛТАВА 2009» – 1,98;

– ПП «ЛЮГ» – 2,48;

– ТОВ «ДЕЛКО КОМПАНІ» – 2,66;

– ТОВ «ТК ЕКСПРЕС – ЛАЙН» – 2,36;

– ТОВ «ВІРАЖ – В» – 1,36;

– ФОП Щербаку Павлу Олексійовичу – 1,80;

– ФОП Даніку Віктору Сергійовичу – 2,26.

Заступник міського голови Олексій Чепурко зауважив, що зазначені коефіцієнти будуть переглядати, аби ні в кого не виникало претензій з цього приводу:

“Коефіцієнти, які були затверджені сьогодні, викликають у нас низку питань. Тому ідуть перемовини з організаціями по проведенню нових досліджень, які б не викликали питань ні у перевізників, ні у мешканців. Зараз основне – компенсувати перевізникам витрати на безкоштовне перевезення пільгових категорій. Щоби не створювати вкрай неприємних ситуацій з відмовою у безкоштовному перевезенні”.

Олексій Чепурко ще раз підкреслив, що усі пільгові категорії, визначені ухваленим рішенням сесії, мають право безкоштовного проїзду. У разі виникнення проблем з цього приводу, заступник міського голови порадив зверталися за телефоном 15-80. Він зауважив: на усі порушення з боку перевізників міська влада буде реагувати жорстко.

Секретар міської ради також повідомив, що надходять непоодинокі скарги щодо недотримання графіків руху транспорту у далековіддалені мікрорайони міста. Тож доручив начальнику відділу транспортних перевезень та звязку взяти це питання під особистий контроль.