Ви тут:
Суспільство Україна 

У своїй державі ми будемо читати свої книжки, своєю мовою, – Петро Порошенко (ВІДЕО)

Президент України Петро Порошенко відвідав у Львові “Форум Видавців” та зазначив, що захід з кожним роком збирає все більше читачів та видавців, і стає справжньою культурною подією Центральної Європи.

Про це він написав у своїй сторінці у Facebook.

“Цього року Форум Видавців оновився і став Book Forum Lviv. В новій назві – нова амбіція, заявка на створення активного культурного перехрестя у Центральній Європі. Впевнений, Форум і надалі буде реалізовувати свою місію – гуртувати людей, здатних генерувати і сприймати нові ідеї. Якщо раніше ми говорили: головне, що загрожує українському книговидавництву, – це те, що українці купують російську книгу, то сьогодні цього вже немає. Ми перейшли цей Рубікон, і сьогодні у своїй державі ми будемо читати свої книжки, своєю мовою”, – написав Петро Порошенко.

Та наголосив, що Україні потрібне законодавче врегулювання всіх питань, пов’язаних зі статусом української мови як державної.

“Українська мова має всюди звучати на повний голос. Держава буде підтримувати українське книговидавництво”, – наголосив Петро Порошенко.