Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У районі колишнього індустріального парку «Центральний» Кременчука збудують об’єкти альтернативної енергетики

У Кременчуці на території площею 150 га ( в районі колишнього  індустріального парку «Центральний») збудують об’єкти альтернативної енергетики.  Це можуть бути об’єкти, які використовують енергію сонця, вітру, біогазу, біомаси тощо.

Про це говорили сьогодні у  виконавчому комітеті Кременчуцької міської  ради на черговому засіданні  конкурсної комісії з питань підготовки та проведення інвестиційних конкурсів в місті Кременчуці.  Зазначалося, що предметом конкурсу стане земельна ділянка вцілому.

Як повідомили у Кременчуцькій міській раді, у рамках засідання були обговорені питання щодо термінів подачі конкурсної документації  учасниками конкурсу. За результатами голосування вирішили встановити мінімальний строк у   21 день для  подачі необхідного пакету документів. Разом із цим,  якщо потенційний інвестор не встигатиме зібрати затребувану конкурсну документацію, він може звернутися до комісії з проханням продовжити на 5 днів цей термін, надавши гарантійний лист.
Члени комісії також затвердили основні вимоги, які висуватимуться до учасників інвестиційного конкурсу. Зокрема, участь у ньому можуть взяти ті підприємства, які зареєстровані в місті Кременчуці. Окрім того, потенційні інвестори повинні мати досвід у реалізації подібних проектів, інформацію про фінансовий стан на момент подачі документації на участь у конкурсі,  відомості про  обсяги інвестицій, які планується вкласти в проект, відсутність негативного впливу на навколишнє середовище.  У разі перемоги в конкурсі переможець зобов’язується своєчасно та систематично сплачувати орендні платежі. Несплата їх стане підставою для розірвання з ним договору.
У підсумку, члени конкурсної комісії  затвердили конкурсну документацію  на проведення інвестконкурсу щодо об’єктів енергетичної інфраструктури, об’єктів альтернативної енергетики, що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії, які планується побудувати в. Кременчуці.