Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавському районі закінчили ямковий ремонт і триває поточний середній ремонт за сучасними технологіями

У Полтавському районі завершено ямковий ремонт автодоріг. На кількох автошляхах проводяться поточні середні роботи. Уже запланований капітальний ремонт дороги О1719274 /Суми-Полтава/Сем’янівка-Надержинщина.

З початку літа ямковий ремонт доріг розпочали у всіх районах області. Автошляхи місцевого значення перейшли на баланс облдержадміністрації з січня 2018-го. Доти ними опікувалася Служба автомобільних доріг. Обласна державна адміністрація отримала дороги у жахливому стані. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

У Полтавському районі вже відремонтували 17 територіальних доріг. Із середини липня розпочався поточний середній ремонт цих автошляхів.

– На баланс нашої області перейшло більше 7 тис. км доріг. Ми перевіряємо та контролюємо роботу підрядників. Особисто виїжджаю на ділянки доріг та отримую фотозвіти на кінець кожного робочого дня. Робота йде наповну, – говорить директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Тимофій Голбан.

У Полтавському районі визначили такі дороги для проведення поточного середнього ремонту:

  • О1719271 Полтава-Гожули-Чорноглазівка;
  • О171974 /М-03/-Терешки-Микільське-/Т-17-12/;
  • О1719282 Полтава-Великий Тростянець;
  • О1719360 Шили-Надержинщина-Полтава.

Дороги Полтава-Великий Тростянець та Шили-Надержинщина-Полтава уже відремонтували. Нині підрядник розпочинає ремонт дороги Полтава-Гожули-Чорноглазівка. Там він проводить підготовчі роботи. Також уже проведений тендер на ремонт автошляху /М-03/-Терешки-Микільське-/Т-17-12/.

На території Супрунівської сільради ремонтують 5 доріг. Там застосовуватимуть сучасний метод ремонту – пневмо-струменевий. Такий новітній спосіб економний та ефективніший для ремонту доріг.

Одна дорожня машина поєднує кілька функцій робіт. Це спрощує і робочий, і технологічний процеси. На місці ремонту доріг спочатку виконуються роботи з очистки ям та тріщин. Потім готують необхідну суміш з емульсією і заповнюють ями. Їх ущільнюють катками.

– Дороги – це обличчя нашого району, тому роботи цього року проводяться активно. Впевнений, що наступного року темпи тільки збільшуватимуться, – говорить голова Полтавської РДА Ігор Карімов.

У Полтавському районі ПОДА передбачає капітальний ремонт дороги

Окрім ямкового та поточного середнього ремонту доріг, керівництво Полтавської ОДА передбачає капітальний, зокрема, дороги О1719274/Суми-Полтава/-Сем’янівка-Надержинщина.

Ремонти доріг у Полтавській області

Нині закінчується ямковий ремонт доріг у Диканському й Лубенському районах. За словами голови Полтавської ОДА Валерія Головка, адміністрація спершу розпочала ямкові ремонти територіальних доріг. Це потрібно, щоб забезпечити безпечний рух водіїв. Необхідно, щоб усі дороги попередньо узгоджувалися з керівниками на місцях.

– Керівники на місцях краще знають усю ситуацію по стану доріг. Тому ми з ними все узгоджували. Завдання зараз дуже просте – люди повинні їздити по нормальних дорогах. Для цього спільно працюємо з очільниками районів, громад і сіл. Все, що відбувається в області – командна робота, – розповідає Валерій Головко.

Також зараз проводяться ремонтні роботи у Гадяцькому й Зіньківському районах. Для ремонту доріг там також застосовують новітні технології, які покращують ремонт і роблять його ефективнішим у кілька разів.

– Уже бачимо результати нашої роботи в усіх районах області. Усе це плідна праця всіх структур. Ми продовжуємо у тому ж напрямку. На кінець року звітуватимемо, тоді й побачимо кінцевий результат, – говорить перший заступник голови ПОДА Андрій Пісоцький.