Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві завершився бібліотечний турнір інтелектуальної гри “Що? Де? Коли?”

Відділ соціокультурної діяльності Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського організував у “літературної вітальні” перший бібліотечний турнір з інтелектуальної гри “Що? Де? Коли?”, присвячений Дню Полтави.

Учасники гри, старшокласники Розсошенської гімназії, змагалися, розгадуючи питання про історію й сьогодення Полтави.

Відеозапитання запитання для юних знавців підготували Літературно-меморіальний музей Панаса Мирного, Музей-садиба І.П. Котляревського, Полтавський літературно-меморіальний музей В. Короленка, Полтавський музей авіації та космонавтики, Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді, Полтавська бібліотека-філіал №9, хор «Полтавські піснярі». У перервах між турами глядачі насолодились “живою” музикою у виконанні викладача акордеону Полтавської музичної школи №3 ім. Б. Гмирі Надії Ларіонової.

“Кришталева сова” дісталась представниці “помаранчевої” команди, учениці 9 класу Розсошинської гімназії Владі Бражник.

Переможці гри отримали від Полтавського осередку ВУТ “Просвіта” ім. Т.Г. Шевченка нове видання – “Симон Петлюра та його родина. Документи і матеріали”.

“Ми сподіваємось, що такі ігри зацікавлять наших користувачів і ми зможемо проводити регулярно змагання, набираючи гравців за онлайн-реєстрацією”, – зазначають організатори.

поширити новину: