Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві вирішили, як опалюватимуть будинки у селищі Новобудова Подільського району

Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Олексій Чепурко провів робочу нараду щодо вирішення проблеми теплозабезпечення житлових будинків № 2 та №4 по вул. Деповській.

На нараді були присутні перший заступник міського голови Андрій Лямін, начальник управління житлового-комунального господарства Сергій Сінельнік, начальник управління капітального будівництва Володимир Годня, керівництво КП «ЖЕО №2», представники підрозділів ПАТ «Укрзалізниця», депутати міської ради, повідомили у Полтавській міськраді.

Олексій Чепурко зауважив, що проблема з опаленням будинків по вул. Сортувальна, 13а, 19, 21, 31, 33, 33а, вул. Степана Разіна, 1, вул. Деповська, 2 та 4 стоїть давно.

– Раніше теплопостачання забезпечували структурні підрозділи ПАТ «Укрзалізниця», які на даний час зазнали реорганізації та не мають можливості самостійно вирішувати питання надання теплоносія у будинки, які не є власністю ПАТ «Укрзалізниця», – наголосив заступник міського голови.

На порозі опалювального сезону 2018-2019 років питання забезпечення теплом по вул. Деповській, 2, та 4 постало гостро.

Так, теплопостачання вказаних будинків забезпечувало ВП «Полтавське територіальне управління» ПАТ «Українська залізниця», однак на даний час закінчився термін експлуатації паропроводу та необхідно терміново проводити його капітальний ремонт, що у свою чергу, є суттєвою перешкодою для початку опалювального сезону.

У ході обговорення проблеми, присутні на нараді дійшли домовленостей, що у опалювальний період 2018-2019 року ВП «Полтавське територіальне управління» ПАТ «Українська залізниця» буде продовжувати опалювати будинки по вул. Деповській, 2, та 4 по договору із КП «ЖЕО №2».

Також, паралельно йтиме розробка проектів будівництва котелень для житлових будинків селищі Новобудова Подільського району м. Полтави за рахунок місцевого бюджету та можливість залучення приватних інвесторів.