Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбувся флешмоб до Дня усиновлення (ФОТО)

Сьогодні, напередодні відзначення Дня усиновлення, у Полтаві відбувся флешмоб у рамках Всеукраїнської акції «Усиновлення – це любов назавжди». Організаторами акції стали фахівці Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

– 30 вересня в Україні відзначають День усиновлення. З цієї нагоди в усіх містах країни проходять подібні флешмоби. Звичайно, до цієї акції долучилися і ми разом з нашими волонтерами, – зауважила начальник відділу Центру соціальних служб Людмила Василенко.

Участь у заході взяли волонтери загону Полтавського коледжу нафти і газу Полтавського національного технічного університету імені Ю. Кондратюка. Під час флешмобу, який проходив по вулиці Соборності від «Злато місто» до ЦУМу, вони привертали увагу полтавців до проблеми сирітства в Україні. Волонтери зазначають: дарувати любов дітям-сиротам, дітям, які позбавлені батьківського піклування, – надзвичайно важливо.

Під час проведення акції-флешмобу перехожим розповідали про День усиновлення, розповсюджували інформаційні листівки «Прийми дитину у родину», а також знайомили з альтернативними формами сімейного виховання дітей.