Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

У Полтаві відбулося спортивне свято “Полтава – територія здоров’я”

У Корпусному парку Полтави стартувало спортивне свято «Полтава — територія здоров’я». Його організувало Управління у справах сім’ї, молоді і спорту Полтавського міськвиконкому.

У заході взяли участь представники полтавських ДЮСШ, фітнес-клубів, спортивних федерацій.

На різних локаціях, розміщених у парку, можна було подивитися показові виступи дітей-спортсменів: юних каратистів, волейболістів, баскетболістів, триатлоністів, вихованців військово-спортивного клубу «Воїн» та ін.

На огорожі навколо Монумента слави розмістили виставку фотографій, присвячених спортивним подіям та досягненням полтавців. Усі охочі могли спробувати силу і вправність на тренажерному комплексі, позмагатися в армрестлінгу.

 

За підсумками роботи міських фізкультурно-спортивних організацій та досягнень Кубками міського голови нагородили ДЮСШ Полтави.

«Полтава вже 7 раз поспіль в обласному рейтингу досягнень з олімпійських видів спорту посідає перше місце, тож нам є чим пишатися!» — наголосила ведуча.

Яскраву концертну програму склали виступи кращих команд полтавських черлідерів, танцювально-спортивного клубу «Реверанс», вихованців «Творчого центру Наталії Май».