Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві розпочався ІІ етап Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців області (ФОТО)

Сьогодні на стадіоні «Динамо» відбулось урочисте відкриття ІІ етапу Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Полтавської області.

“Сьогоднішній турнір — це такий селекційний відбір кращих гравців, адже після внесення змін в положення про працівників держслужби, деякі посади виключено. Нам необхідно тримати форму. Ми не можемо пасти задніх, тому необхідно в Ужгороді показати результати не гірші, ніж минулоріч”, – привітав учасників начальник Управління сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександр Буцький.

Сам же Олександр Буцький гратиме у мін-футбол за команду Решетилівського району.

Сьогодні за звання кращих боротимуться 26 команд у 5 видах спорту (міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шахи, шашки).

Під час відкриття спартакіади Олександр Буцький нагородив переможців обласного місячника з ремонту та облаштування спортивних споруд області, який проводили у квітні. Решетилівський район здобув третє місце, Кобеляцький район – ІІ місце та Новосанжарського району – І місце.

Переможці спартакіади представлятиму Полтавщину на Всеукраїнській спартакіаді серед збірних команд державних службовців України, які відбудуться 24 — 28 вересня в Ужгороді.