Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві “Просвіта” провела для школярів урок патріотизму

Перший урок для учнів Полтавської ЗОШ №27 відбувся в міській бібліотеці-філіалі №5. Розмова йшла про патріотизм, почуття національної гідності, духовне багатство української нації, повідомили на сайті Полтавської ЦБС. 

На зустріч до школярів, учнв 5-7 класів, завітав Олег Пустовгар, перший заступник голови Полтавського обласного  товариства “Просвіта” ім. Тараса Шевченка. 

На прикладах з історії, культури, спорту пан Олег довів, що молоді є чим пишатися, але відповідальність за долю країни лягає на всіх нас. Він розповів підліткам про досягнення українського кінематографу (зокрема, схвально відгукнувся про нові художні та анімаційні фільми “Сторожова застава”, “Микита Кожумяка” та ін.) літератури, економіки, про видатних земляків. Дітей зацікавила розповідь про кращі зразки української музики, про століття боротьби українського народу за свою національну державність.

“Патріотизм – це почуття любові до Батьківщини, гордість за надбання національної культури, мови, історії, традиції. А ще – готовність захищати свободу і незалежність своєї  Вітчизни, що і демонструють тисячі волонтерів східного фронту та воїни російсько-української війни, серед них і полтавці. Мусимо назавжди усвідомити: незалежність України -головна перепона для російського імперіалізму. Справжній патріотизм проявляється на ділі, а не на словах. Не можна бути байдужими до долі своєї країни”, – зазначив просвітянин.