Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Полтаві пройде марш за права тварин

30 вересня в Полтаві відбудеться марш за права тварин, покликаний об’єднати мешканців міста навколо гуманістичних цінностей та боротьби із жорстоким ставленням до тварин. О 12:00 подія стартуватиме в Корпусному парку.

Ініціатором Всеукраїнського маршу за права тварин є гуманістичний рух UAnimals. Зоозахисна подія одночасно пройде по всій Україні: від Києва до Харкова, від Дніпра до Тернополя.

Організацію маршу за права тварин у Полтаві взяли на себе волонтери «Еколтави».

“Цей марш – гарна можливість висловити свою точку зору в питаннях жорстокого поводження з тваринами. Це і усвідомлена відмова від походів в цирк з тваринами, відмова від відвідування зоопарків та привернення уваги оточуючих до відповідальності не тільки за себе. Можливо, є навіть ті хто не замислювався про те, що відбувається з тваринами в цирках чи хутрових фермах. Використовувати тварин в цирках і носити хутро це безсердечно і не людяно”- каже організаторка маршу за права тварин Маргарита Коптєва.

Всеукраїнський марш за права тварин є гуманістичною та зоозахисною, а не політичною подією. Тому організатори просять учасників утриматися від партійної символіки та лозунгів.