Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві побував дитячий письменник Сергій Гридін

У рамках бібліотечного проекту «Українські акценти» у Полтаві відбулися зустрічі з рівненським письменником Сергієм Гридіним.

Сергій Гридін – переможець у номінації «Краще видання для дітей» у конкурсі «Краща книга Рівненщини 2012», директор літературного фестивалю для дітей «Дивокрай 2013». У 2012 році його книга «Федько у пошуках чупакабри» потрапила до довгого списку премії «Книга року ВВС». Книжки письменника включені до шкільної програми творів для додаткового читання у 5 класі.

Вважає себе різноплановим автором – писав книги для дітей та дорослих, жіночі історії, не цурається «незручних» тем. Але справжню популярність йому принесла трилогія про комп’ютерний вірус Федька.  

«Спочатку писав для свого сина, намагався якось відволікти його від комп’ютера, – вдалося. Син зростав, «дорослішала» і тематика книг. Дитячі книги переважно фантастичного жанру, підліткові – цілком реалістичні історії», – зізнається Сергій.

Окрім зустрічей зі школярами, Сергій Гридін завітав і на урочистості з нагоди Дня бібліотек, щоб привітати винуватців свята.

«Коли є інтернет і є смартфони – люди втрачають здатність спілкуватися один з одним. А бібліотека – це має бути таке місце, де спілкуються люди, які мають спільні інтереси, не есемесками, не якимись короткими повідомленнями, а нормально, дивлячись в очі одне одному», – зазначив він.