Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві організували шахово-шашковий турнір для людей з інвалідністю

У центральній бібліотеці міста Полтави в рамках фестивалю “Майстерня міста. Моя Полтава – моє майбутнє” відбулося свято “Повір у себе”. Організувала турнір з рекреаційних видів спорту Полтавська районна державна адміністрація.

Проведенню свята, яке надало можливість людям з інвалідністю серед інших спортсменів випробувати себе в інтелектуальних видах спорту і здобути перемоги, посприяв Інститут розвитку міста, завдяки якому в бібліотеці є нові комплекти шахів і шашок.

Перше місце в шашкових змаганнях серед чоловіків посів полтавець Юсуп Рудяга – спортсмен з інвалідністю по слуху і мові. Друге місце – полтавець Юрій Галівець. На третьому місці – Олексій Визір із селища Артемівки Чутівського району на Полтавщині.

Серед жінок перемогла Єлизавета Клименко, котра цього року стала чемпіонкою України серед спортсменів з порушенням зору. На другому місці Наталія Одарченко – спортсменка з вадами слуху. На третьому місці – Анна Баранник.

Були визначені також переможці у грі в шахи.

Усіх, хто зайняв першу, другу і третю сходинки в змаганнях з шахів і шашок, нагородили грамотами відділу у справах сімї, молоді і спорту та медалями.

Окремо визначалися переможці в спеціальних номінаціях, які також отримали нагороди.

Головний суддя змагань Руслан Оріховський оголосив, що представники Шишацької ОТГ запросили всіх охочих шахістів і шашкістів узяти участь у турнірі, який вони влаштовують 14 жовтня – в День захисника України.

Фото Наталії Жовнір