Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві офіційно завершився купальний сезон

Рятувально-водолазна служба звітує про завершення купального сезону, який цьогоріч тривав з 4 червня по 15 вересня.

За словами директора КО «Рятувально-водолазна служба» Євгена Савчука, з 16 вересня вони перейшли у звичайний штатний режим:

– За період офіційного купального сезону фахівцями рятувальної служби було проведено низку операцій по запобіганню нещасних випадків та врятуванню людей з води. Так, зокрема, за вищевказаний період було надано допомогу понад 90 особам під час купання. Та на жаль, є 6 потопельників. За сумною статистикою, 5 з них перебували у стані алкогольного сп’яніння, 1– самогубець, – зазначив Євген Савчук.

На місцях відпочинку безлюдно. Так все ж таки, є люди, для яких купання у річці Ворскла не обмежено офіційним сезоном. Полтавка Лариса розповіла, що є фанаткою водних процедур:

– Я люблю воду. І для мене немає значення, яка її температура. Я приходжу на річку кожного дня. І зима мене не лякає, я загартовуюсь постійно, – підкреслила жінка.

Зараз на зміні у КО «Рятувально-водолазна служба» знаходиться 3 спеціалісти – 2 водолази та 1 рятувальник. Вони працюють з 8 ранку до 8 вечора. І кожного дня, аби не втрачати своїх навиків, вони здійснюють тренувальні занурення у воду.

Окрім цього, фахівці рятувальної служби проводять лекції для учнів шкіл про безпеку поводження на воді.