Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві обговорили питання партнерства з китайською корпорацією China Machinery Engineering Corporation

До Полтави з робочим візитом завітали представники китайської компанії China Machinery Engineering Corporation (СМЕС). Під час зустрічі з керівництвом міста вони розповіли про напрями своєї діяльності, а також обговорили питання можливого співробітництва в майбутньому.

10 вересня заступники міського голови Ольга Борисенко та Наталія Сук зустрілися з представниками китайської компанії China Machinery Engineering Corporation, аби обговорити питання можливої співпраці в рамках реалізації окремих проектів, повідомляють у міській раді.

Представник державного концерну Китаю China Machinery Engineering Corporation містер Джанг розповів, що нині їхня компанія займається реалізацією дуже великого проекту в Україні: будівництвом сонячної електростанції. Безпосереднє його втілення заплановане на 2019 рік. Загальна вартість – 170 мільйонів євро, а фінансуватиметься проект китайським банком.

Окрім цього, компанія зацікавлена в співпраці з містами України в питанні реалізації різноманітних проектів, що стосуються, зокрема, будівництва, сільського господарства, тощо. Серед таких міст і Полтава.

Заступник міського голови Ольга Борисенко зазначила, що Полтава зацікавлена у співпраці:

– У нас є об’єкти, які дуже потребують інвестицій, є багато проектів, які ми нині розробляємо і підтримка іноземних партнерів була б чудовим поштовхом до їхньої реалізації.

Разом з тим, заступник міського голови зазначила, що, аби перейти до подальших дій, необхідно розуміти усі умови партнерства: які конкретно проекти цікавлять СМЕС та які проекти може запропонувати Полтава для спільного втілення з китайською компанією.

Аби не бути голослівними, представники China Machinery Engineering Corporation провели презентацію своєї компанії та розповіли про досвід роботи з іншими європейськими країнами.