Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді нагородили переможців конкурсу найкращого благоустрою (ФОТО)

Під час проведення святкових заходів до Дня міста, у Миргороді підбили підсумки загальноміського конкурсу найкращого благоустрою та нагородили переможців у семи номінаціях: «Кращий багатоповерховий будинок», «Кращий під’їзд», «Кращий балкон», «Кращий двір багатоквартирного будинку», «Кращий благоустрій приватної садиби», «Краща вулиця у приватному секторі», «Краща клумба». Цього року на конкурс було подано 39 заявок.

Заступник міського голови, голова конкурсної комісії Сергій Швайка подякував всім, хто дбає про благоустрій та робить місто квітучим і ошатним, а також вручив нагороди переможцям. Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Переможці в номінації “Кращий багатоповерховий будинок:

  • 2 місце – вул.Старосвітська,8 –  Сидорук Сергій Кузьмич
  • 3 місце вул.Гоголя,181/1  –  Котов Володимир Миколайович

Переможці в номінації “Кращий під’їзд”:

  • 1 місце – вул.Шишацька 86-А (ІІІ під’їзд) – Гречко Віталій Олександрович
  • 3 місце – вул.Кашинського,4 (І під’їзд) – Моркотун Петро Петрович

Переможці в номінації “Кращий балкон”:

  • 2 місце – вул.Бережанська,63-А – Штернгарц Петро Семенович
  • 3 місце-  вул.Багачанська,46,кв.19 – Трапікас Валентин

Переможці в номінації “Кращий двір багатоквартирного будинку”:

  • 1 місце – вул.Шишацька,86-А,Б – Гречко Віталій Олександрович
  • 2 місце – вул.Якова Усика,36  – Бичковський Віктор Зіновійович
  • 3 місце – вул.Гоголя,139 – Грималюк Руслан Іванович

Переможці в номінації “Кращий благоустрій приватної садиби”:

  • 1 місце – вул.Міжболотна,1-А – Лашун Сергій Михайлович
  • 2 місце – вул. Шишацька,28  –  Сафонова Наталія Андріївна
  • 3 місце – вул.Сорочинська,59 –  Сорокіна Наталія Миколаївна

Переможці в номінації “Краща клумба”:

            -1 місце – вул.Сорочинська,2  – Мовчан Оксана Степанівна;

            – 2 місце – вул.Троїцька,67  – Корабельніков Віктор Олександрович

            – 3 місце –  вул.Спартаківська,15/27 –  Грищенко Сергій Олексійович

Переможці в номінації “Краща вулиця у приватному секторі”:

  • 1 місце – вул.Курортна – Дубарець Галина Герасимівна
  • 2 місце- вул.Кринична  – Чугуєнко Юлія Володимирівна
  • 3 місце – вул.Боровиковського –  Мазур Василь Іванович