Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Молодіжному мікрорайоні Кременчука відбувся захід “Святкує рідний Кременчук”

У Молодіжному мікрорайоні Кременчука біля контакт-центру №2 відбувся урочистий захід “Святкує рідний Кременчук”, присвячені 447-ій річниці від дня заснування міста Кременчука та 75-й річниці визволення його від нацистських загарбників.

Від імені міського голови Віталія Малецького мешканців мікрорайону Молодіжного зі святом привітав заступник міського голови Валерій Декусар та спеціаліст по роботі з населенням Олена Заваруєва, повідомляє Кременчуцька міськрада.

Бібліотека-філія №4 організувала тематичний перегляд літератури про Кременчук “Місто-воїн, трудівник, – ти окраса країни моєї” та фотолокацію з хустинок “З бабусиної скрині”.
До заходу долучилися із виставкою книг і колеги з бібліотеки-філії №4 для дітей. Вироби з природного матеріалу своїх вихованців демонстрували ЗОШ № 8 та № 26. Концертну програму підготували для жителів мікрорайону учні музичної школи № 3 ім. М. Колачевського та загальноосвітніх навчальних закладів №8 і № 26. В кінці свята всіх присутніх пригостили смачним короваєм від міської влади.