Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубенському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбувся День відкритих дверей

У приміщенні Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулися екскурсії для студентів Лубенського фінансово-економічного коледжу та учнів ЗОШ № 3 міста Лубни.

Працівники центру розповіли дітям про систему безоплатної правової допомоги в Україні, зокрема про роботу центру. Присутні ознайомилися з правовою інформацією на стендах, плакатами та буклетами, які розміщені в приміщенні.  Під час екскурсії діти побачили, як відбувається прийом громадян, а також ознайомилися із функціями кожного структурного підрозділу центру. Присутнім пояснили, хто може скористатися послугами центру для реалізації свого права на безоплатну правову допомогу і на якихь підставах відбувається призначення адвоката, якщо особа потребує саме вторинної допомоги.    

Для прикладу та засвоєння інформації учням було запропоновано звернутися в ролі клієнта. Діти із задоволенням ставили питання, після чого написали заяву на вторинну правову допомогу. Ознайомлюючи з процесом призначення адвоката, дітей направили в
кабінет юристів за отриманням вторинної правової допомоги.

«Кожен громадянин повинен знати свої права. Якщо ви не знаєте їх, то, по суті, цеозначає, що у вас їх просто немає. Знаючи свої права, кожен може попередити порушення і боротися за їх дотримання», – наголосив Максим Паляниця.

Під час зустрічі фахівці з дітьми обговорювали інформацію здебільшого про права та обов’язки українців, механізми захисту прав у повсякденному житті, про законні підстави обмеження прав тощо. Учні продемонстрували неабияку зацікавленість. Завершилася екскурсія  відповідями на численні запитання учнів та студентів. 

Нагадаємо, що Лубенський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Лубни, вул. Монастирська, 17 (в дворі суду), (МТС) 095 253 66 14, (05361)77-479 – приймальня. Цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103.