Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Кременчуці відкрили 17-ий в Україні «OpenSpace»

28 вересня  заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Олена Сукманова разом з Кременчуцьким міським головою Віталієм Малецьким урочисто відкрили Центр європейського зразка з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану «OpenSpace» в приміщенні Кременчуцького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

У церемонії відкриття також взяли участь начальник управління ДРАЦС Мін’юсту Ірина Дубиківська, начальник юстиції у м. Києві Станіслав Куценко, в.о. начальника юстиції Полтавщини Дар’я Бриндак та начальник юстиції Волині Олег Тимченко.

Кременчук – 17 місто в Україні, де запрацював такий центр. Перший «OpenSpace» було відкрито у Києві наприкінці листопада 2017 року. Основна перевага «OpenSpace» полягає в тому, що українці можуть в комфортних умовах, без черг, без очікувань отримати 18 послуг у сфері реєстрації актів цивільного стану. Серед головних – реєстрація народження дитини, подання зачви для реєстрації шлюбу, розірвання шлюбу чи зміни імені, внесення змін до актових записів цивільного стану, проставлення апостиля, отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян тощо. У подальшому Мін’юст забезпечить такими офісами усі регіони країни.