Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці триває сезон оздоровлення людей похилого віку (ФОТО, ВІДЕО)

Оздоровча кампанія для жителів Кременчука пенсійного віку продовжується. Оздоровча зміна триває впродовж шести днів. Наразі, на базі позаміського комунального закладу оздоровлення та відпочинку «Супутник» відпочиває вже третя зміна, а це 147 осіб. У таборі для такої категорії громадян, за кошти міського бюджету, створені комфортні умови для оздоровлення та відпочинку з 4-х разовим збалансованим харчуванням. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Народний депутат України Юрій Шаповалов і міський голова Віталій Малецький поспілкувалися з відпочивальниками, поцікавилися їх враженнями від відпочинку та обмінялися думками стосовного того, що в майбутньому слід змінити на краще. Юрій Шаповалов відзначив, що кременчуцький досвід оздоровлення людей поважного віку за рахунок коштів міського бюджету є єдиним в Україні. Він схвально відмітив, що кожен відпочинковий день людей похилого віку насичений різноманітними формами дозвілля, для них у таборі створені всі умови з урахуванням їх побажань і інтересів.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що для того щоб цьогорічна оздоровча кампанія на базі позаміського закладу оздоровлення та відпочинку комунальної форми власності, якою були охоплені і діти, і громадяни поважного віку, відбулася на високому рівні, у бюджеті міста були передбачені  необхідні видатки.  Наступного бюджетного року роботу з покращення матеріально-технічної бази табору буде продовжено, в міському бюджеті передбачать ще більше коштів на ці цілі, щоб забезпечити відпочинком всіх охочих.