Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці розпочали ремонт внутрішньоквартального проїзду поблизу вулиці Європейської (ВІДЕО)

За інформацією КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління», ремонт внутрішньоквартального проїзду розпочато в районі вулиці Європейської. Сьогодні дорожня техніка,  що залучалася до ремонту автомобільного  полотна магістрального шляху на вул. Європейській, частково  перейде на територію двору.
Наразі дорожники готують до асфальтування внутришньоквартальну дорогу. Підхід до ремонтів дворових доріг у ШРБУ такий самий,  як і до шляхів магістрального значення. Після зняття ушкоджених ділянок асфальту нове асфальтобетонне покриття кладеться великими смугами. Також на цьому об’єкті дорожнього господарства планується встановити новий бордюрний камінь, повідомляє прес-служба Кременчуцької міської ради.
Під час автомагістралі на вул. Європейській ШРБУ використовувало нещодавно придбані  за кошти міського бюджету нові одиниці дорожньої техніки – великі фрезу та асфальтоукладач. Завдяки їх досконалим технічним особливостям зняття ушкодженого асфальту та безпосередньо укладання нового дорожнього полотна виконується якісніше та набагато швидше.