Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці планують оздоровити близько 700 активістів ветеранського руху

У Кременчуці вже кілька років поспіль після завершення літнього відпочинку дітей проводиться оздоровлення людей похилого віку, пенсіонерів та активістів ветеранського руху. Цього року заплановано організувати п’ять шестиденних турів для оздоровлення людей похилого віку, активістів ветеранського руху, осіб з інвалідністю та супроводжуючих їх осіб, які зареєстровані та фактично проживають у  м. Кременчуці. Загалом планують оздоровити близько 700 осіб.

Наразі, як повідомили у Кременчуцькій мівськраді, у  спортивно-оздоровчому  комплексі «Супутник» триває така 4 оздоровча зміна. У таборі відпочивають, активно і змістовно проводять  час 133-є людей поважного віку.

Вчора  дорослих табористів відвідав міський голова Віталій Малецький. Він привітав всіх з наступаючими святами – Днем міста та 75-ю річницею визволення його від нацистських загарбників. Керівник міста  побажав всім щастя, здоров’я, довгих років активного життя, а нашому місту Кременчуку і Україні миру, добра і процвітання. Віталій Малецький запросив всіх на заходи, які проводяться у Кременчуці до  Дня міста.

Відпочиваючі у таборі  підготували для гостей цікаву концертну програму та щиро дякували керівництву міста за організацію відпочинку для людей поважного віку.

Віталій Малецький поспілкувався з ними, поговорив про проблеми, які їх турбують та пообіцяв, що міська влада і надалі продовжуватиме курс, спрямований на соціальний захист і підтримку людей, які цього найбільше потребують. Він зазначив, що кременчужани поважного віку зможуть відпочивати у СОК «Супутник» і наступного року, кошти на ці  цілі обов’язково запланують у бюджеті міста.