Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Котелевській гімназії №1 відбувся ярмарок професій «Інтелектуальний пікнік»

Представники Котелевської районної філії Полтавського ОЦЗ, провідні фахівці з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Олександра Петренко та Юлія Воронова, завітали на «Інтелектуальний пікнік» до Котелевської гімназії №1 імені С. А. Ковпака. У гімназії працювали тематичні майданчики для юних фізиків, хіміків, біологів, географів: «Прикольно про головне», «Наука в побуті», «Люби своє українське» та інші.

На цих локаціях діти та їх батьки мали можливість з користю провести свій час, розповіли у Полтавському обласному центрі зайнятості.

Задля популяризації робітних професій, до заходу були залучені представники ПТУ № 54. Вони звернули увагу присутніх на професії, які користуються сталим попитом на сучасному ринку праці, що гарантує постійну роботу та гарний заробіток, при умові постійного підвищення кваліфікації, що сприятиме конкурентоспроможності.

У імпровізованому містечку «Ігроленд» проводились майстер-класи з гри у шахи, шашки, нарди, морський бій та лото. Тут була організована зустріч з працівником «Приватбанку» Мариною Москаленко, яка ознайомила гімназистів з нюансами банківської справи та надала інформацію про послуги банку.

Для тих, хто поспішав до школи й не встиг зранку поснідати, в шкільній їдальні чекало меню «Корисний сніданок». Щоб поділитися секретами смачної випічки, на захід завітали пекарі районного споживчого товариства, які розповіли про деякі тонкощі пекарської справи і провели дегустацію борошняних виробів.