Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Горішніх Плавнях відзначили День фізичної культури і спорту України

У переддень свята, що об’єднує прихильників фізичної культури і спорту, здорового способу життя, у малій залі міського Палацу культури і творчості відбулися урочистості до Дня фізичної культури і спорту України.

З побажаннями здоров’я, оптимізму й нових спортивних досягнень до присутніх звернувся міський голова. Дмитро Биков коротко зупинився на роботі органів місцевого самоврядування з питань розвитку фізичної культури і спорту в нашому місті, підтримки спорту високих досягнень, створення інфраструктури, повідомляють у міській раді.

У цьому році здано в експлуатацію спортивну залу СЗОШ І-ІІІ ступенів №3, повністю її реконструювавши (близько 2 млн грн); розпочинається реконструкція спортзалу СЗОШ І-ІІІ ступенів №4. Зараз виконуються роботи зі спорудження великого повнооб’ємного стадіону для СЗОШ №5 і СЗОШ №4, завершуються роботи з укладення штучного поля на другу частину футбольного газону, встановлено волейбольний і баскетбольний майданчики, поле для гри в боча.
Загальна вартість проекту 10,5 млн грн. Із них: 5,5 млн грн – з Державного фонду регіонального розвитку, за сприяння заступника голови Полтавської ОДА, депутата Полтавської обласної ради Андрія Пісоцького, 4 млн грн виділили з міського бюджету, 1 млн грн – депутат Полтавської обласної ради Вячеслав Мінязев.
За підтримки народного депутата України Костянтина Жеваго ми надаємо значні кошти на розвиток спорту високих досягнень – веслування на байдарках і каное, стрільби. «Ми мріємо про олімпійські медалі, але найперше, до чого ми прагнемо – щоб наші діти були зайняті корисною справою – фізичною культурою і спортом, були вирвані з міцних лап інтернету і шкідливих звичок, – наголосив міський голова Дмитро Биков. – Із багатьох видів спорту у нас є свої унікальні школи, сформовані упродовж 50 років. Тому будемо розвивати фізичну культуру і спорт у нашому місті «Швидше, вище, сильніше!»

За вагомі спортивні досягнення на змаганнях державного і міжнародного рівнів, вагомий особистий внесок у розвиток спорту в місті Подяки міського голови оголошено Олександру Сівкову – майстру спорту міжнародного класу, срібному призеру чемпіонату Європи 2018 року з веслування на байдарках і каное; Надії Шамановій – майстру спорту України, бронзовій призерці етапу Кубка світу 2018 року з кульової стрільби.

За вагомий внесок у розвиток спорту і фізичного виховання молоді міста, підготовку спортсменів високого рівня, багаторічну сумлінну працю Подяки міського голови вручено заслуженим тренерам України, тренерам-викладачам з веслування на байдарках і каное ДЮСШ №3 Олегу Підкладі і Юрію Ханчевському.

Міський голова Дмитро Биков вручив посвідчення про присвоєння звання «Майстра спорту України» Поліні Щербан з кульової стрільби, Максиму Шевченку з кульової стрільби, Миколі Федоренку з легкої атлетики.
Вручено подарунки від відділення НОК України в м. Горішні Плавні ветеранам-ювілярам – Вірі Яківні Місаренко, якій виповнилося 80 років, 52 з яких вона пропрацювала у галузі фізкультури і спорту; Олегу Володимировичу Підкладі, 27 років працює тренером з веслування на байдарках і каное; Олександру Івановичу Войцеховському, понад 30 років працює в галузі фізкультури і спорту; колективу ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 і політехнічного коледжу Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

За ініціативи міського голови відповідно до міської програми провідні спортсмени міста упродовж 2017-2018 рр. отримують щомісячні стипендії та одноразові грошові нагороди. На урочистостях за високі спортивні досягнення на змаганнях державного та міжнародного рівнів у 2017 році преміальними чеками та грамотами відділу культури, спорту і туризму нагороджені спортсмени, переможці та призери чемпіонатів України та Європи ДЮСШ №1 та ДЮСШ №3 та їх тренери-викладачі.


Вітання з нагоди професійного свята дарували творчі колективи міського Палацу культури і творчості.